İletişim

YUVARLAK GÖVDE SONSUZ VİDALI REDÜKTÖRLER

P Serisi Redüktörler

Yuvarlak Gövde Sonsuz Vidalı Redüktörler

 Özellikler

P Serisi Redüktörler İtalyan Hydromec firmasının üretimini yaptığı modüler, kompact ve yüksek verimli ürünlerdir. Tüm gövdeler MIL-STD 276 standadında tek parça aluminyum alaşımlıdır. Bu sayede hafif gövde yapısı ve yüksek mukavemet birlikte sunulmaktadır.

Y1.jpgY2.jpgY3.jpg

Yüksek helis açılı sonsuz vida ısıl işlem görmüş ve profil taşlanmıştır. Düşük ses seviyesi ve yüksek verim için çeşitli profil düzeltme işlemleri yapılmıştır. Sonsuz vida milinde şok yüklere, dur-kalk çalışmaya ve ters yönlü çalışmaya uygun ön gerilmeli rulmanlar yüksek sıcaklığa dayanıklı NBR keçeler ile birlikte kullanılmıştır. Santrifüj döküm tekniği ile üretilmiş bronz alaşımlı sonsuz vida çarkı maksimum mukavemet için çelik göbek ile birleştirilmiştir. Yüksek tahvil oranı gerektiren uygulamalar için yavru dişli veya çift redüktör bağlantı opsiyonları sunulmaktadır.

Serilerinde motor redüktör bağlantıları modüler ve standart IEC B5-B14 yapıdadır.


 Teknik Tablo

Gövde Büyüklüğü P030 P045 P050 P063 P085 P110
Tahvil Oranı 5 – 80 7 – 102 7 – 100 7 – 94 7 – 96 7 – 99
Nominal Moment 21 Nm 41 Nm 72 Nm 147 Nm 347 Nm 651 Nm
Çıkış Mil Çapı 14 mm 18 mm 25 mm 25 mm 35 mm 42 mm
Ağırlık 1,1 kg 2,4 kg 3,0 kg 6,0 kg 11,0 kg 35,0 kg

 Giriş Mili Seçenekleri

  • Motorsuz Dolu Mil Girişli
  • Standart IEC B5-B14 Flanşlı
  • Motorlu (IEC)

 Çıkış Mil Seçenekleri

  • Kovan Çıkış Mili
  • Tek Çıkış Mili
  • Çift Çıkış Mili

 Modüler Çelik Ayak Seçenekleri

 Modüler Çıkış Flanşı Seçenekleri

 Tork Kolu


YUVARLAK GÖVDE SONSUZ VİDALI REDÜKTÖRLER - HELİS ENDÜSTRİ MARKET SANAYİ ve TİC. LTD. ŞTİ. | Makina - Otomasyon - Tekstil - Gıda Makinaları ve diğer çeşitli imalatların hazır ve standart malzeme ihtiyacını karşılıyoruz.
Güç aktarma sistemlerinin satış ve pazarlamasını gerçekleştiren HELİS ENDÜSTRİ MARKET SANAYİ ve TİC. LTD. ŞTİ., Türkiye ve dünyadaki gelişmelere paralel olarak yeni çıkan ürünleri araştırmakta ve temin ederek ülkemizdeki üretici firmalara tanıtımını yapmaktadır. Bu yeni ürünler sayesinde imalat sektörü, malzeme temininde karşılaştığı sorunları daha kolay aşarak, güncel teknolojiye uygun üretim yapma imkanına sahip olmaktadır.
yuvarlak-govde-sonsuz-vidali-reduktorler-